Polski Związek Hodowców Gołębi
Zebranie Oddziału Głogów
niedziela, 05 lutego 2017 15:19

Zebranie Oddziału Głogów odbędzie się, w niedzielę 26,02,2017 r. C.A.S. w Grębocicach o godzinie 11,00.

Zebranie będzie dotyczyć sprawozdania z działalności oddziału za 2016 r. oraz organizacji lotów na 2017 r.


 
Wyniki Sekcji Grębocice 2016 r
sobota, 22 października 2016 21:30

Wyniki 2016 r. w zakładce Sekcji Grębocice 

 
WYNIKI SEKCJI SERBY 2016
czwartek, 20 października 2016 20:14


WYNIKI W KATEGORIACH  GOŁĘBI DOROSŁYCH I MŁODYCH SEKCJI SERBY 2016r.



GOŁĘBIE DOROSŁE


KAT.,,A"


1 Zielinski       Zdzislaw     20 konk.    561,23 coef.

2  Beben           Jan          20 konk.   1110,46 coef.

 3 Pryszczewski    Dariusz      20 konk.   1564,52 coef.




KAT.,,B"



  1 Machel R        Kopec J       16 konk.    516,88 coef.

  2 Dutkiewicz      Wincenty     16 konk.    681,12 coef.

  3 Pruski          Krzysztof    16 konk.         728,04 coef.




KAT.,,C"



1 Zielinski       Zdzislaw          9 konk.       239,11 coef.

2 Kwiecinski      Jacek           9 konk.       573,74 coef.

3 Grzegorek       Tomasz        9 konk.       633,63 coef.





KAT.,,D"



  Zielinski       Zdzislaw    

  Machel R        Kopec J  

  Dutkiewicz      Wincenty  

  Beben            Jan

  Pryszczewski    Dariusz     
         



KAT.,,M"



1 Pryszczewski    Dariusz      6 konk.    598,26 coef.

2 Dutkiewicz      Wincenty     6 konk.    619,77 coef.

3 Machel R        Kopec J      6 konk.    787,20 coef.



LOTNIKI W KATEGORIACH GOŁĘBI DOROSŁYCH



KAT.,,A"


1 Zielinski       Zdzislaw       66,60 coef.  

2 Pruski          Krzysztof     146,45 coef.

3 Pryszczewski    Dariusz       184,86 coef.

4 Machel R        Kopec J       204,31 coef.

5 Bielewicz       Piotr         246,54 coef.



KAT.,,B"


1 Zielinski       Zdzislaw      36,39 coef.

2 Pryszczewski    Dariusz       58,41 coef.

3 Machel R        Kopec J       89,43 coef.

4 Derlat          Roman        127,93 coef.

5 Dutkiewicz      Wincenty     136,47 coef.


KAT.,,C"


1 Zielinski       Zdzislaw       30,66 coef.

2 Pryszczewski    Dariusz        57,88 coef.

3 Machel R        Kopec J        80,99 coef.

4 Grzegorek       Tomasz        112,95 coef.

5 Derlat          Roman         113,78 coef.



KAT.,,M"


1 Zaborowski      Eugeniusz     111,61 coef.

2 Dutkiewicz      Wincenty      123,10 coef.

3 Kwiecinski      Jacek         150,40 coef.

4 Machel R        Kopec J       172,37 coef.

5 Zielinski       Zdzislaw      179,65 coef.




LOTY GOŁĘBI MŁODYCH




Z CAŁOŚĆI


1 Kwiecinski      Jacek       970,38

2 Zielinski       Zdzislaw    962,36

3 Grzegorek       Tomasz      961,62



8 Z 15



1 Zielinski       Zdzislaw      1241,56

2 Kozlowski       Andrzej        860,47

3 Kwiecinski      Jacek          847,07



LOTNIKI MŁODE


1 Dutkiewicz      Wincenty      PL-0206-16-11008

2 Zielinski       Zdzislaw      PL-0206-16-9953

3 Zielinski       Zdzislaw      PL-0206-16-9994

 
WYNIKI ODDZIAŁU 2016 !!!
sobota, 08 października 2016 15:20

                                  WYNIKI ODDZIAŁU W KATEGORIACH GOŁĘBI DOROSŁYCH I MŁODYCH ZA ROK 2016 !!!!



                                                                                        GOŁĘBIE DOROSŁE



                                                             SUPER MISTRZ ODDZIAŁU GŁOGÓW SEZON 2016

                                                  

                                                               KAŁUŻNY DANIEL    zdobył     130 pkt.




                                                                      MISTRZOSTWO GMP 5 z 10 loty od 5-15



                                                                    konk.        pkt.

1 Kiel            Stanislaw                                     54         2859.27

2 Kupiec          Bogdan                                     51         2641.54

3 Pryszczewski    Dariusz                                    52         2598.07

4 Machel R        Kopec J                                   49          2580.20

5 Lyskawka        Zbigniew                                 51         2566.87

6 Kalużny         Daniel                                       51         2546.69

7 Antczak         Jerzy                                       51         2489.30

8 Janiak          Marek                                        50         2476.26

9 Zielinski       Zdzislaw                                      46         2405.30

10 Laszczowski     Kacper,Krzysz                         47         2385.95

11 Nowicki         Radoslaw                                45         2355.73

12 Dutkiewicz      Wincenty                              44          2274.86

13 Rzepecki D      Mucha I                                44         2191.35

14 Konopacki       Ryszard                                45          2183.02

15 Beben           Jan                                       44         2144.00

16 Szymanski       B.J                                      44          2074.76

17 Borek           Daniel                                    43         2065.00

18 Kwiecinski      Jacek                                   38         1881.51

19 Zelichowski     Edward                                35        1832.19

20 Wozniak         Zbigniew                              39        1822.32


                                                                                                     MISTRZOSTWO  z 50



                                                                                     konk.              pkt.

1 Kiel            Stanislaw                                                       63               2549.66

2 Kupiec          Bogdan                                                       63               2521.04

3 Kalużny         Daniel                                                         63               2519.43

4 Zielinski       Zdzislaw                                                        63               2518.12

5 Machel R        Kopec J                                                     63               2510.69

6 Nowicki         Radoslaw                                                    63               2501.00

7 Antczak         Jerzy                                                         63                2489.52

8 Laszczowski     Kacper,Krzysz                                             63               2482.30

9 Pryszczewski    Dariusz                                                      62               2448.26

10 Lyskawka        Zbigniew                                                 63               2447.27

11 Dutkiewicz      Wincenty                                                 62               2446.76

12 Kwiecinski      Jacek                                                       58               2355.66

13 Szymanski       B.J                                                          62              2348.56

14 Janiak          Marek                                                        59               2326.33

15 Beben           Jan                                                          61               2313.94

16 Tyminski        Aleksander                                                61               2235.62

17 Konopacki       Ryszard                                                   60                2199.92

18 Rzepecki D      Mucha I                                                  57                2195.87

19 Borek           Daniel                                                       59                2195.16

20 Grzegorek       Tomasz                                                   57               2182.76


                                                                                   MISTRZOSTWO Z CAŁOŚCI




                                                                                       konk.              pkt.

1 Kiel            Stanislaw                                                         63              2549.66

2 Kalużny         Daniel                                                           63              2538.51

3 Kupiec          Bogdan                                                         63             2526.71

4 Zielinski       Zdzislaw                                                           63             2518.70

5 Nowicki         Radoslaw                                                       63             2518.58

6 Machel R        Kopec J                                                        63             2516.88

7 Antczak         Jerzy                                                            63             2510.83

8 Laszczowski     Kacper,Krzysz                                                63            2502.22

9 Pryszczewski    Dariusz                                                        63            2496.14

10 Lyskawka        Zbigniew                                                    63            2454.00

11 Dutkiewicz      Wincenty                                                    62            2450.56

12 Grzegorek       Tomasz                                                      63             2412.50

13 Kwiecinski      Jacek                                                          58            2404.87

14 Janiak          Marek                                                           60            2359.59

15 Szymanski       B.J                                                             62           2354.01

16 Beben           Jan                                                              61          2313.94

17 Szybajlo        Jozef                                                            60           2301.90

18 Tyminski        Aleksander                                                    61          2235.62

19 Borek           Daniel                                                            59          2202.70

20 Konopacki       Ryszard                                                       60           2199.92




                                                                            LOTNIKI ODDZIAŁU-DOROSŁE

                                                                                               konk.   pkt.          konk.km.

1 Kiel            Stanislaw                            PL-0206-13-8877    1       14    628.380      6020.524
2 Kiel            Stanislaw                            PL-0206-12-8503    1       13    611.990      5797.564
3 Machel R        Kopec J                          PL-0206-14-10021   0       13    540.850      5215.588
4 Kalużny         Daniel                              PL-0364-13-686     1        12    459.160      4549.537
5 Rzepecki D      Mucha I                         PL-096-14-331      1         11    494.640      4692.624
6 Kiel            Stanislaw                           PL-0206-13-8437    1        11    494.630      4763.254
7 Kiel            Stanislaw                           PL-0206-13-8878    0        11    492.330      4656.094
8 Kiel            Stanislaw                           PL-0206-14-5102    0        11    491.040      4678.251
9 Zielinski       Zdzislaw                            PL-0206-13-4248    0        11    477.860      4634.823
10 Dutkiewicz      Wincenty                    PL-0206-10-164     1          11    477.350      4721.221




                                                                                       LOTNIK ODDZIAŁU- ROCZNE

1 Gawlik          Edward          PL-0396-15-5228    0               11    436.720      4407.506
2 Kalużny         Daniel            PL-0217-15-5891    1               11    413.730      3979.477
3 Pryszczewski    Dariusz         PL-0218-15-4176    0               10    459.420      4470.343
4 Kalużny         Daniel            PL-0206-15-2789    0               10    451.070      4369.116
5 Kalużny         Daniel            PL-0206-15-2742    1               10    387.220      3757.780
6 Kiel            Stanislaw          PL-0206-15-6834    1                 9    296.420      2808.001



                                                                                         ZESPÓŁ LOTNIKÓW GOŁĘBI DOROSŁYCH  -5 szt.



1 Kiel            Stanisław     

PL-0206-13-8877    1  14     60 konk.
PL-0206-12-8503    1  13
PL-0206-13-8437    1  11
PL-0206-13-8878    0  11
PL-0206-14-5102    0  11


2 Kalużny         Daniel         

PL-0364-13-686     1  12     55 konk.
PL-0217-15-5891    1  11   
PL-0364-12-9790    0  11
PL-0206-14-10321   1  11
PL-0206-15-2789    0  10



3  Machel R        Kopec J        

PL-0206-14-10021   0  13     54 konk.
PL-0206-14-10029   0  11
PL-0206-12-3301    0  10
PL-0207-09-3145    1  10
PL-0206-12-3486    1  10




4 Zielinski       Zdzislaw        

PL-0206-13-4248    0  11     49 konk.
PL-0206-13-4252    1  10
PL-0206-12-3296    0  10
PL-0206-12-2158    0  10
PL-0206-13-10511   1   8



5 Kupiec          Bogdan          

PL-0206-14-1837    1  11     47 konk.
PL-0206-13-3168    1   9
PL-0206-13-10834   0   9
PL-0206-11-8236    1   9
PL-0206-13-3145    0   9



6  Laszczowski     Kacper,Krzysz  

PL-0218-14-7727    1  10     46 konk.
DV-09763-14-827    0   9
PL-0206-12-9572    0   9
PL-0206-14-6483    0   9
PL-0218-14-7712    1   9



                                                                              MISTRZOSTWO GMP. 8-lotów

                                                                    konk.   pkt.

1 Kiel Stanislaw                                                 35    1,854.58

2 Kupiec Bogdan                                               35    1,814.67

3 Kalużny Daniel                                                35    1,807.33

4 Machel R Kopec J                                            35    1,795.39

5 Lyskawka Zbigniew                                          35    1,790.84

6 Janiak Marek                                                   35    1,788.32

7 Nowicki Radoslaw                                             35    1,770.57

8 Rzepecki D Mucha I                                           35    1,768.30

9 Antczak Jerzy                                                   35    1,767.96

10 Pryszczewski Dariusz                                        35    1,756.83

11 Zielinski Zdzislaw                                             34    1,734.61

12 Laszczowski Kacper,Krz                                    34    1,723.98

13 Dutkiewicz Wincenty                                      34    1,722.77

14 Beben Jan                                                     33    1,613.40

15 Kwiecinski Jacek                                             32    1,609.94

16 Konopacki Ryszard                                          32    1,554.41

17 Borek Daniel                                                  31    1,530.01

18 Szymanski B.J                                                32    1,511.41

19 Derlat Roman                                                30    1,417.08

20 Wozniak Zbigniew                                         29    1,365.26





                                                                           KATEGORIA ,,LOTY KRÓTKODYSTNSOWE"



                                                         konk.     pkt.

1  Kalużny Daniel                                   45      1377,07

2  Nowicki Radoslaw                              45      1372,39

3  Kiel Stanislaw                                    45      1370,57

4  Antczak Jerzy                                    45      1364,99

5  Kupiec Bogdan                                  45      1363,28

6  Dutkiewicz Wincenty                          45      1358,51

7  Zielinski Zdzislaw                                45      1357,86

8  Machel R Kopec J                              45      1349,19

9  Pryszczewski Dariusz                          45      1343,81

10  Laszczowski Kacper,Krz                     45      1342,72

11  Lyskawka Zbigniew                          45      1323,90

12  Grzegorek       Tomasz                     45      1295,06

13  Tyminski        Aleksander                  45      1270,37





                                                  KATEGORIA ,,LOTY ŚREDNIODYSTANSOWE"



                                                        konk.      pkt.

1  Kiel Stanislaw                                  18       1179,09

2  Machel R Kopec J                            18       1167,69

3  Kupiec Bogdan                                18       1163,43

4  Kalużny Daniel                                 18       1161,44

5  Zielinski Zdzislaw                              18       1160,84

6  Laszczowski Kacper,Krz                     18       1159,50

7  Kwiecinski Jacek                              18       1155,13

8  Pryszczewski Dariusz                         18       1152,33

9  Nowicki Radoslaw                            18       1146,19

10  Antczak Jerzy                                18       1145,84

11  Lyskawka Zbigniew                        18       1130,10

12  Grzegorek       Tomasz                    18       1117,44
 
13  Szymanski B.J                                18       1116,74

14  Szybajlo        Jozef                         18       1112,35

15  Janiak          Marek                         18       1111,36

16  Dutkiewicz Wincenty                      18       1092,05





                                                            KATEGORIA ,,A''



                                                      coenf.     konk.

1  Kiel                 Stanislaw                  340.11      20

2  Gawlik               Lukasz                   447.95      20

3  Zielinski            Zdzislaw                  458.98      20

4  Machel R             Kopec J               796.13      20

5  Laszczowski          Kacper,Krzysz       917.78      20

6  Kalużny              Daniel                 1048,82      20

7  Antczak              Jerzy                  1055.97      20

8  Beben                Jan                    1091,45      20

9  Gawlik               Edward                1097.11      20

10  Dutkiewicz           Wincenty          1103.28      20

11  Rzepecki D           Mucha I            1262.47      20

12  Klimczak            Tadeusz               1394,49     20

13  Derlat               Roman                 1520.10      20

14  Konopacki            Ryszard             1571.37      20

15  Kupiec               Bogdan               1651,27      20

16  Wozniak              Zbigniew           1966.08      20



                                                                       LOTNIKI KAT.,,A"


                                                                                    konk.   coenf.

1  Kiel                 Stanislaw               PL-0206-14-5128           5      35,62

2  Zielinski            Zdzislaw                PL-0206-12-2158           5      49,72

3  Gawlik               Edward               PL-0396-15-5263           5      78,02

4  Laszczowski          Kacper,Krzysz    DV-09763-14-827           5     117,43






                                                                      KATEGORIA ,,B"



                                                                coenf.   konk.

1  Kupiec               Bogdan                        341.99      16

2  Kalużny              Daniel                          423.61      16                                         

3  Kiel                 Stanislaw                        438,32      16

4  Zielinski            Zdzislaw                         456,29      16

5  Nowicki              Radoslaw                     506.86      16

6  Dutkiewicz           Wincenty                   585.81      16

7  Pruski               Krzysztof                       610.48      16

8  Machel R             Kopec J                      667,96      16

9  Janiak               Marek                           741.62      16

10  Pryszczewski         Dariusz                     774.80      16

11  Derlat               Roman                        866.34      16

12  Lyskawka             Zbigniew                  918,00      16

13  Laszczowski          Kacper,Krzysz           1097,34      16

14  Rzepecki D           Mucha I                   1308,74      16

15  Beben                Jan                          1334,66      16

16  Borek                Daniel                        1513,21      16

17  Ujma                 Jerzy                         1743.88      16

18  Szymanski            B.J                          1907,51      16

19  Kozlowski            Andrzej                     2121.38      16



                                                                       LOTNIKI KAT.,,B"


                                                                                 konk.        coenf.

1   Kupiec               Bogdan            PL-0206-14-1837          4           18,60

2   Zielinski            Zdzislaw             PL-0206-14-8920          4           61,11

3   Pryszczewski         Dariusz           PL-0218-11-8463          4           69,77

4   Lyskawka             Zbigniew        PL-0206-14-4285          4           70,99

5   Laszczowski          Kacper,Krzysz   PL-0206-14-6437          4          146,23






                                                                                     KATEGORIA ,,C"


                                                              coenf.     konk.

1  Kiel                 Stanislaw                         169.56       9  

2  Machel R             Kopec J                        183.49       9

3  Zielinski            Zdzislaw                           210.27       9

4  Kalużny              Daniel                            280.28       9

5  Rzepecki D           Mucha I                        294.37       9

6  Nowicki              Radoslaw                        308.54       9  

7  Laszczowski          Kacper,Krzysz                 497,64       9

8  Antczak              Jerzy                              508.33       9

9  Gawlik               Lukasz                             512.88       9

10  Kwiecinski           Jacek                            525.22       9

11  Grzegorek            Tomasz                         544.53       9   

12  Borek                Daniel                             624,83       9

13  Lyskawka             Zbigniew                      662,39       9

14  Kupiec               Bogdan                         690,80       9

15  Wozniak              Zenon                         726.91       9

16  Tyminski             Aleksander                    776.47       9

17  Wozniak              Zbigniew                      849.88       9

18  Szybajlo             Jozef                             855.46       9

19  Trzcinski            Slawomir                        896.74       9  

20  Dutkiewicz           Wincenty                     900,85       9

21  Konopacki            Ryszard                        951.61       9   

22  Beben                Jan                             1040,42       9

23  Bogucki              Tomasz                       1156.20       9

24  Kosoń                Marian                         1159.46       9

25  Szymanski            B.J                            1207,15       9  



                                                                               LOTNIKI KAT.,,C"



                                                                                    konk.         coenf.

1   Zielinski            Zdzislaw                 PL-0206-13-4252         3            28,52

2   Pryszczewski         Dariusz               PL-0218-15-4176         3            38,63

3   Borek                Daniel                   PL-0206-14-6729         3            46,28





                                                                        KATEGORIA ,,D"





                                                            coenf.       konk.

1  Kiel                 Stanislaw                         947,99        45

2  Zielinski            Zdzislaw                        1133,40        45

3  Machel R             Kopec J                      1647,58        45

4  Kalużny              Daniel                          1752,71        45

5  Laszczowski          Kacper,Krzysz               2512,76        45

6  Kupiec               Bogdan                         2684,06        45

7  Rzepecki D           Mucha I                       2865,78        45

8  Dutkiewicz           Wincenty                     2981,76        45

9  Beben                Jan                              3466,53        45




                                                                           LOTNIKI KAT.,,D"




                                                                                       konk.       conf.

1  Kiel                 Stanislaw        PL-0206-12-8503                   12         398,55

2  Kiel                 Stanislaw        PL-0206-13-8877                   12         440,40

3  Machel R             Kopec J       PL-0206-14-10021                 12         713,57

4  Kalużny              Daniel           PL-0206-13-686                    12        1045,48    





                                                                         KATEGORIA ,,M"




                                                         konk.  coenf.
.
1. Zelichowski          Edward                      6    485.63

2. Dutkiewicz           Wincenty                   6    494.06

3. Pryszczewski         Dariusz                       6    501.47

4. Kupiec               Bogdan                        6    602.67

5. Machel R             Kopec J                       6    627.53

6. Laszczowski          Kacper,Krzysz               6    629.72

7. Janiak               Marek                            6    747.23




                                                                           LOTNIKI KAT.,,M"



                                                                                      konk.    coenf.

1   Zelichowski          Edward                 PL-0206-12-5115         2       11,08

2   Szymanski            B.J                       PL-0206-14-3659         2       40,18

3   Laszczowski          Kacper,Krzysz        DV-09763-14-827         2      118,78





                                                                              KATEGORIA ,,ROCZNE"




                                                               coenf.    konk.

1  Kalużny              Daniel                            256,33     15

2  Kiel                 Stanislaw                           405,63     15

3  Pryszczewski         Dariusz                          599,20     15

4  Zielinski            Zdzislaw                             831,12     15

5  Rzepecki D           Mucha I                          980,78     15

6  Lyskawka             Zbigniew                        1337,42     15






                                                                             GOŁĘBIE MŁODE



                                                                     MISTRZOSTWO TYPOWANE 8 z 15


                                                  konk.        pkt.

1 Zgud            Sylwia                      39         1490.45

2 Zgud            Robert                     38         1489.12

3 Kalużny         Daniel                      36         1395.39

4 Zielinski       Zdzislaw                     36         1311.52

5 Klimczak        Tadeusz                   32         1203.77

6 Gawlik          Edward,Lukasz           31         1170.74

7 Kiel            Stanislaw                    30         1053.79

8 Kozlowski       Andrzej                   30         1053.63

9 Rugala          Zygmunt                  26          933.91

10 Zuk             Agnieszka,Mar          26           925.13

11 Kotlicki        Wladyslaw                25           900.95

12 Kwiecinski      Jacek                    24             886.11

13 Kupiec          Bogdan                  24            869.14

14 Cebula          Szymon                  24            868.93

15 Lyskawka        Zbigniew               22            780.58

16 Beben           Jan                        21            767.22

17 Daniusiar       Jan                         22            761.23

18 Borek           Daniel                      21            739.37

19 Antczak         Jerzy                      21            736.17

20 Laszczowski     Kacper,Krzysz         20             702.81




                                                                        MISTRZOSTWO Z CAŁOŚCI 5



                                                konk.            pkt.                                        

1 Kalużny         Daniel                    25            994.85

2 Zgud            Robert                   25            994.83

3 Zgud            Sylwia                    25            993.49

4 Klimczak        Tadeusz                 25            979.84

5 Kwiecinski      Jacek                    25            965.99

6 Kupiec          Bogdan                  25            962.72

7 Cebula          Szymon                 25             957.43

8 Kozlowski       Andrzej                25             954.89

9 Zielinski       Zdzislaw                  25             953.96

10 Grzegorek       Tomasz             25             953.11

11 Pryszczewski    Dariusz              25            943.84

12 Laszczowski     Kacper,Krzysz     25             939.29

13 Rugala          Zygmunt             25             938.09

14 Dutkiewicz      Wincenty          25             936.21

15 Zuk             Agnieszka,Mar      25             931.40

16 Beben           Jan                   25            924.83

17 Kotlicki        Wladyslaw             25           923.08

18 Mikolajek       Andrzej               25           918.43

19 Kiel            Stanislaw               25           916.06

20 Szybajlo        Jozef                  25           905.05




                                                           LOTNIKI MŁODE


                                                                         konk.        pkt.              k.km.

1 Zgud            Robert            PL-0206-16-2376        5      197.990           1140.985
2 Zgud            Robert            PL-0206-16-2353        5      196.840           1140.985
3 Kalużny         Daniel             PL-0206-16-4              5      194.590           1138.225
4 Kalużny         Daniel             PL-0206-16-70            5      194.470           1138.225
5 Zgud            Sylwia             PL-0206-16-2378        5      194.370           1140.985
6 Zgud            Robert            PL-0206-16-2326        5      193.770           1140.985
7 Kalużny         Daniel             PL-0206-16-91            5      193.020           1138.225
8 Zgud            Robert            PL-0206-16-2345        5      192.410           1140.985
9 Zgud            Robert            PL-0206-16-2381        5      191.700           1140.985
10 Zgud            Robert          PL-0206-16-2340        5      190.880           1140.985




                                                                       ZESPÓŁ LOTNIKÓW GOŁĘBI MŁODYCH -5szt.




1 Zgud            Robert               

PL-0206-16-2376        5    197.990
PL-0206-16-2353        5    196.840     25 konk.   972,710 pkt.
PL-0206-16-2326        5    193.770
PL-0206-16-2345        5    192.410
PL-0206-16-2381        5    191.700




2 Kalużny         Daniel                

PL-0206-16-4           5    194.590
PL-0206-16-70          5    194.470     25 konk.   960,18 pkt.
PL-0206-16-91          5    193.020
PL-0190-16-19096       5    189.170
PL-0206-16-93          5    188.930



3 Zgud            Sylwia                

PL-0206-16-2378        5    194.370
PL-0206-16-2455        5    189.580     23 konk.   887,79 pkt.
PL-0206-16-2569        5    188.430
PL-0206-16-2626        4    158.260
PL-0206-16-2514        4    157.150




4 Klimczak        Tadeusz                

PL-0206-16-6038        5    178.140
BELG-16-2045434        4    154.560     21 konk.   782,15 pkt.
PL-0206-16-6024        4    152.470
PL-0206-16-6042        4    149.490
PL-0206-16-6026        4    147.490



5 Gawlik          Edward,Lukas           

PL-0396-16-1855        4    156.700     20 konk.    763,06 pkt.
PL-0396-16-1869        4    153.660
PL-0396-16-1831        4    152.990
PL-0396-16-1891        4    150.030
PL-0396-16-1804        4    149.680




6 Zielinski       Zdzislaw               

PL-0206-16-9994        4    151.760     20 konk.    745,20 pkt.    
PL-0206-16-9953        4    150.620
PL-0421-16-4315        4    147.970
PL-0206-16-9945        4    147.860
PL-0206-16-9967        4    146.990




                                                      MISTRZOSTWO GMP.  GOŁĘBI MŁODYCH




                                                konk.           pkt.

1  Zgud            Robert                 24            949,63

2  Kalużny         Daniel                  24            941,14

3  Zgud            Sylwia                  24            935,38

4  Gawlik          Edward,Lukas        24            909,33

5  Zielinski       Zdzislaw                 24            887,92

6  Klimczak        Tadeusz               23            862,41

7  Kiel            Stanislaw                22            772,70

8  Kozlowski       Andrzej               20            704,62

9  Cebula          Szymon               19            690,20

10  Zuk             Agnieszka,Mar     19            668,67

11  Kwiecinski      Jacek               18            660,55

12  Rugala          Zygmunt           18            641,28

13  Lyskawka             Zbigniew     17            601,07

14  Szpatowicz           Pawel         16            586,48

15  Dutkiewicz      Wincenty         16            570,60

16  Borek                Daniel           16            570,41

17  Antczak              Jerzy           16            565,55


                                                   WSZYSTKIM BARDZO GRATULUJEMY WYNIKÓW  !!!!

                                                               Zarząd Oddziału Głogów

 
Hodowla na sprzedaż
niedziela, 24 lipca 2016 20:59

Z powodu zmiany miejsca położenia gołębników kol.Jacka Kwiecińskiego SPRZEDA on po sezonie starych i młodych wszystkie gołębie lotowane  , hodowla oparta na czołowych hodowcach Polski i Europy,  wyniki hodowcy są do wglądu na naszej stronie Oddziałowej .Hodowla plasująca się na szczeblu Oddziału , Okręgu i Rejonu`do kupienia są wszystkie gołębie z tej hodowli nr.kontaktowy 601588586 Jacek Kwieciński

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3

Login



Użytkownicy online

Brak

statystyka